اسکلت سازه ال اس اف

 

کلمه فولاد به ماده اولیه ای که در سازه استفاده می شود ، فولاد است. گنجاندن نور نشان می دهد که عناصر فولادی کم وزن هستند زیرا از ورق فولادی با ضخامت کم تولید می شوند. به منظور تمرکز این ویژگی ، بسیاری از نشریات از اصطلاح سنج سنج استفاده می کنند (سنج یک واحد اندازه گیری است ، اکنون تقریباً مورد استفاده قرار نمی گیرد ، که ضخامت ورق فلزی را مشخص می کند). برخی دیگر از این فولاد به عنوان فولاد با سرما تشکیل می دهند ، این فولاد با فرم سرد یا به شکل سرد ، به عنوان اشاره به فرآیند تولید ورق از طریق فرآیندهای مکانیکی در دمای اتاق ، مانند خم شدن یا روکش کردن. کلمه نور همچنین یادآور می شود که در هنگام ساخت و ساز استفاده از تجهیزات و ماشین آلات سنگین ضروری نیست. همچنین بر انعطاف پذیری تأکید می کند ، با توجه به اینکه اجازه می دهد هر نوع داخلی و خارجی تزئین شود.

علاوه بر این ، وزن خود ساختمان بسیار پایین است ، نه تنها به دلیل اینکه ساختار آن سبک است ، بلکه به دلیل قاب بندی فولادی سبک (LSF) مخصوصاً برای ساختمانهای کم ارتفاع ، برخلاف ساختارهای سنگین ساختمانهای بزرگ است. با وجود عناصر فولادی گالوانیزه سبک ، برای اهداف غیر سازه ای در ساختمانهای بزرگتر ، بیان قاب فولادی سبک به ویژه در اشاره به ساختمانهای مسکونی تا دو یا سه سطح ، یعنی ساختمانهای سبک استفاده می شود. کلمه نور همچنین برای یادآوری سهولت استفاده از مواد در کارهای توانبخشی ساختمانهای قدیمی که سازه های آنها گرچه سنگین هستند اما از مقاومت لرزه ای کم برخوردار هستند.

Framing کلمه ای است که در انگلیسی برای تعریف یک اسکلت ساختاری تشکیل شده است که توسط چندین عنصر جداگانه به هم متصل شده ، شروع به کار بهمراه هماهنگی ، شکل دادن و پشتیبانی ساختمان و محتوای آن می کند. این اصطلاح همچنین به فرآیندهای استفاده شده برای اتصال عنصر ساختاری که قبلاً گفته شد ، مربوط می شود ، از جنس چوب ، آهن یا فولاد گالوانیزه است. با توجه به دشوار بودن ترجمه آن به پرتغالی (نزدیکترین مدت آن چارچوب خواهد بود) یکی از آنها گفتن ساختار را انتخاب کرده است