شرکت های تولید lsf

شرکت فنی مهندسی به ویرا کار خود را در زمینه سازه های پیش ساخته ال اس اف LSF و ویلا های چوبی مدرن آغاز نموده و در راستای فعالیت عمرانی تا کنون ارائه گر پروژه های موفق بوده است . شرکت به ویرا با بهره گیری از توان فنی تیم طراحی ,اجرایی و با بکارگیری ازمهندسین دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های انبوه سازی،  تجاری،مسکونی، اداری ، سوله سازی و ... ارائه دهد.

 


با توجه به این که کشور ما بر روی کمربند زمین لرزه قرار دارد سازه پیش ساخته LSF جایگزینی مناسب برای ساخت ساختمان بوده و سیستم مورد استفاده در این گروه بر مبنای سیستم سازه فولادی سبک ( سریعترین روش در صنعت ساختمان ) که بر مبنای استاندارد های کانادا و استرالیا میباشد . این سیستم یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که امروزه در جهان مورداستفاده قرار می گیرد.


ساخت ساختمان به روش سنتی بیشترین هزینه ,خسارت و طول عمر کمتررا دارد به این منظور سازه های فلزی سبک با داشتن مقاومت ,استحکام و سرعت ساخت بالا می توان این نوید را داد که جایگزین مناسبی برای ساخت  ساختمان به روش سنتی است .

 

سازه lsf با توجه به نوع سازه و کاربری آن بستگی داشته و با توجه به درخواست مشتری مقدار سازه مورد مصرفی تعیین کننده بوده

قیمت ساخت سازه lsf برای ساختمان مسکونی و اداری بسته به نوع متریال و کاربری ساختمان دارد

قیمت اسکلت سازه پیش ساخته ال اس اف   480.000 هزار تومان می باشد

قیمت کلید در دست ساختمان و ویلا پیش ساخته از متری 1.600.000  تومان الی 2.400.000 هزار تومان می باشد

 

جهت کسب اطلاع از قیمت سازه تماس بگیرید 

تلفن تماس : 46030338      مدیر فروش : 6654526-0912

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.